UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zacznij odzyskiwać równowagę już teraz.

 

Jeżeli przeżywasz kryzys w życiu i potrzebujesz zapisać się na szybką interwencje, skontaktuj się z nami.

Rozpoczęcie zapisu na sesję interwencji kryzysowej jest szybkie i łatwe:

Skontaktuj się z nami: Zadzwoń lub napisz do nas, aby umówić się na wstępną konsultację. Podczas pierwszego spotkania będziesz miał okazję opowiedzieć o swoim kryzysie oraz swoich potrzebach i oczekiwaniach. Nasz zespół terapeutyczny zapewni Ci natychmiastowe wsparcie emocjonalne i pomoże Ci przezwyciężyć trudności.

Jak rozpocząć?

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Dla kogo jest interwencja kryzysowa?

Interwencja kryzysowa jest przeznaczona dla osób:

Przeżywających nagły kryzys emocjonalny: Takich jak utrata bliskiej osoby, rozstanie, traumatyczne wydarzenia czy inne sytuacje stresujące.

Zmagających się z problemami zdrowotnymi: myśli rezygnacyjne, inne nagłe problemy zdrowotne.

Potrzebujących natychmiastowego wsparcia: Osób, które potrzebują szybkiego wsparcia w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi lub życiowymi.

Co oferujemy?

Jako poradnia psychoterapeutyczna oferujemy podczas interwencji kryzysowej:

  • Natychmiastowe wsparcie emocjonalne: Szybkie wsparcie w radzeniu sobie z trudnościami emocjonalnymi i doraźne zarządzanie stresem.

  • Bezpieczna przestrzeń do wyrażania emocji: Możliwość otwartego dzielenia się swoimi uczuciami i myślami bez obawy o ocenę.

  • Praktyczne strategie radzenia sobie: między innymi tworzenie planu działania, techniki oddechowe i relaksacyjne, mindfulness

Interwencja kryzysowa to wsparcie psychologiczne skierowane do osób przeżywających nagłe, trudne sytuacje życiowe lub emocjonalne. W besure oferujemy krótkoterminowe wsparcie, które pomaga złagodzić natychmiastowe trudności i odzyskać poczucie stabilizacji emocjonalnej.

Interwencja kryzysowa

Odszukaj siłę w każdym wyzwaniu.

REJESTRACJA ONLINE

© copyright 2024

kontakt@besure.pl

SOCIAL MEDIA:

KONTAKT: